Petra vavříková/ 6 září, 2023/ Aktuality

Letošní, již 3. ročník Memoriálu Bohumila Michela se opravdu vydařil.

V rámci turnaje se slavnostně pokřtil nový plastový povrch, na který nám poskytlo dotaci Město Ostrava a hokejbalová aréna se pojmenovala po bývalém starostovi Antonínu Balnarovi. Vše proběhlo po prvním utkání dvou sokolských generací, které se několik sezón potkávaly a bojovaly za TJ Sokol Poruba. Slavnostního křtu se zúčastnili i pro nás významné osobnosti, kterým děkujeme, že přijaly naše pozvání.

Předseda oddílu Lukáš Grebeníček turnaj komentoval: „Samotný turnaj se nesl v duchu fair play a byly vidět velmi povedené výkony. Na své si přišli i ti nejmenší z TJ Sokol Poruba a HC Warriors Havířov. V zápase o 3 místo byl úspěšnější tým TJ Sokol Poruba Masters, který porazil HC Warriors Havířov 1:0 a vrátil jim tak porážku ze základní části. Ozdobou bylo finále a bitvy mezi TJ Sokol Poruba muži a Frýdek -Místek Masters. Už v základní části rozhodovaly nájezdy a ve finále to vypadalo, jako jasná záležitost domácího týmu, který vyhrál první poločas 3:0. Frýdek Místek Masters ovšem dokázal vyrovnat na 3:3 a nechybělo mnoho, aby obrat dokonal. Šlo se do nájezdů a za domácí opět rozhodl Samuel Sobol. 1. místo tak zůstalo v Balnar aréně! Frýdek Místek Masters bral konečné 2. místo a HC Warriors Havířov 4. Místo. K tomu všemu vyšlo skvěle počasí, co víc si přát.“

Děkujeme týmům za účast a všem za předvedené výkony. Krátkou reportáž z Bobeš cupu přinese i TV Polar. Fotografie Františka Halčina najdete ZDE