Petra vavříková/ 5 září, 2023/ Aktuality

Ve středu 13.9.2023 proběhne každoroční akce Sokolský den, kde bychom rádi prezentovali všechny naše oddíly. Dopoledne přivítáme v naší sokolovně děti z okolních školek a škol, které jsme oslovili. Děti si mohou u nás zdarma zasportovat pod dohledem našich trenérů a trenérek. Odpoledne si pak může veřejnost přijít vyzkoušet naše sporty a blíže se s nimi seznámit, případně zjistit informace od zástupců našich oddílů – všestrannost, házená, hokejbal, volejbal, box, mažoretky, florbal, badminton, taneční kroužek Bailando a další.

Veřejnost si také může prohlédnout naše prostory, kde nabízíme mimo sportování také pronájem různých prostor, jako konferenční místnost pro akce typu školení, seminář, oslava, svatba apod., dále pak pro různé teambuildingové akce nabízíme k využití venkovní areál s ohništěm atd. Brzy se bude otevírat také sauna.

Budeme se ve středu 13.9. těšit. Vaši porubští Sokoli.