PRONÁJEM SPORTOVIŠŤ A DALŠÍCH PROSTOR

Sokolovna TJ Sokol Poruba má ve svém areálu prostory k různým sportovním a společenským aktivitám. Většinu času tyto využívají oddíly Sokola. Přesto je možno si je mimo tuto dobu pronajmout a to jak ke sportovním aktivitám (badminton, tenis apod.), tak k různým společenským, firemním či teambuildingovým akcím, oslavám, seminářům apod. V sokolovně je také k dispozici malá kuchyňka s vybavením. K většímu občerstvení je pak možno využít služeb restaurace a jejich caterringových služeb.

Veškeré prostory je možno při pronájmu kombinovat dle potřeb a po dohodě se správci sokolovny. Např. sauna+ohniště, tenisové kurty+ohniště, tělocvična+konferenční sál apod. Případně celý areál pro větší sportovně-společenské akce.

Rezervace a informace: +420739707333 nebo info@sokolporuba.cz