Petra vavříková/ 13 září, 2022/ Aktuality

Bobeš cup je minulostí!!

2. ročník Bobeš cupu proběhl v sobotu 3.9.2022 a byl oslavou sokolského hokejbalu přímo v Balnar aréně. Turnaj ovládl domácí mužský tým a stejně jako loni přemohl ve finále veterány TJ Sokol Poruba. O 3. místo si to rozdali HC Warriors Havířov a dorostenci TJ Sokol Poruba. Stejně jako ve skupině dospělo utkání až k nájezdům, v nichŽ tentokrát byli úspěšnější kluci z Havířova a skončili tak na 3 místě. Loni třetí berou po bojovných výkonech 4. místo.

Na turnaji zažili premiéru v letošní sezóně i přípravky TJ Sokol Poruba a HC Warriors Havířov. Jejich zápolení bylo ozdobou turnaje. Dětská radost ze hry byla příjemnou vsuvkou.

Za předvedené výkony by si zasloužila většina hráčů a hráček ocenění, ale z každého týmu byl vybrán jeden nejlepší hráč turnaje.

TJ Sokol Poruba Muži: Martin Šlahorek

TJ Sokol Poruba veteráni: David Tomaka

HC Warriors Havířov: Matyáš Frojda

TJ Sokol Poruba dorost: Jakub Pastorek

Děkujeme všem za účast a budeme se těšit v roce dalším. Výsledky a fotodokumentace zde.

Bobeš cup 2022 – Výsledky:

TJ Sokol Poruba Muži : Tj Sokol Poruba dorost 3:1

TJ Sokol Poruba Veteráni : HC Warriors Havířov 2:0