Petra vavříková/ 3 června, 2021/ Aktuality

Po dlouhé covidové přestávce se naplno rozběhl provoz naší sokolovny. V pauze proběhly nezbytné opravy a údržba a naši malí i velcí sportovci tak mají lepší komfort.

Za dodržování všech opatření se konečně sportuje a máme z toho všichni velkou radost. Venkovní areál obsadili hokejbalisté, tenisté a při pěkném počasí naši nejmenší sokolíci z oddílu všestrannosti.

Vnitřní prostory, malou a velkou tělocvičnu obsadily oddíly házené a volejbalu. Pak také boxeři, všestrannost a další.

Náš areál je samozřejmě otevřen i veřejnosti v časech, které nevyužívají oddíly. Pokud máte zájem zahrát si například badminton, futsal, tenis apod., obraťte se na naše správce:

info@sokolporuba.cz nebo na tf 739707333.

K dispozici je také náš konferenční sál či ohniště k soukromým i firemním akcím.