Petra vavříková/ 20 září, 2023/ Aktuality

Již posedmé se naše jednota zúčastnila sousedské akce Zažít Porubu jinak, která se letos potřetí konala v okolí porubského zámku a opět za krásného počasí. O první ročníky se starala házená, pak přibyla všestrannost, volejbal a pak i hokejbal. Letos jsme měli opět společný sportovní stánek, kde byla na travnaté ploše pro menší děti vytvořena opičí dráha oddílem všestrannosti, o kterou se starala Šárka Budíková, na přilehlé cestě pak byla stanoviště házené o které se staraly jak hráčky našeho interligového týmu, tak žačky společně s trenérkou mládeže Petrou Vavříkovou. Za hokejbal se o vše zvládli také trenéři společně s mladými hráči a hráčkami.

Návštěvníci sobotní akce a to jak malí, tak velcí u nás běhali, skákali, házeli, stříleli na branky a to jak na házenkářskou, tak tu hokejbalovou. Příchozím jsme představovali nejen tyto tři oddíly, ale fungování Sokola jako takového s velkým množstvím vyžití pro malé i velké. Na akci pak také vystoupily se svým pochodem naše mažoretky. Zde malá fotogalerie.

dav
dav