Petra vavříková/ 22 června, 2021/ Aktuality

V pondělí 21.6.2021 se konala Valná hromada naší Tělocvičné jednoty. Z pozvaných 32 delegátů všech oddílů se VH zúčastnilo 31. Všichni delegáti zhodnotili uplynulý covidový rok 2020 a řešili, jak opět nastartovat sportovní činnost po locdownu.

Co ale museli delegáti především udělat, bylo zvolit starostu, místostarostu a nové členy do výboru TJ. Dne 6.6.2021 totiž rezignoval z pracovních důvodů starosta Ing.Boris Blažej. Touto cestou bychom bratru Borisovi chtěli za celou naši jednotu poděkovat za dlouholetou a záslužnou práci pro Sokol a popřát mnoho osobních úspěchů.

Také naše dlouholetá členka TJ, hospodářka Bohumila Pyšová nás informovala, že by ráda předala žezlo dál. Bohušce jsme přede všemi poděkovali za dlouholetou práci pro jednotu a předali pozornost. Nové hospodářce bude ještě nějakou dobu „při ruce“.

Delegáti VH pak ve volbě jednohlasně zvolili do čela TJ tyto členy:

STAROSTA – bratr Přemysl Blaha

MÍSTOSTAROSTA – bratr Radomír Kostelňák

ČLENOVÉ VÝBORU – sestra Kateřina Grabovská a bratr Libor Hrbek

HOSPODÁŘKA – sestra Ing.Monika Struminská

V rozpravě pak delegáti probrali vše důležité, aby TJ fungovala i v těžké pocovidové době a sloužila jak pro členy Sokola, tak pro širokou veřejnost.