Petra vavříková/ 12 července, 2021/ Aktuality

Hokejbalisté Sokola Poruby vybojovali bronzové medaile v Superfinále 2.ligy Morava – sever – SPORTNECT LIGY !!!

Na hodnocení závěru sezóny jsme se zeptali kapitána Pavla Tomeše:

„Letošní playoff bylo složité vinou dlouhé pauzy zaviněné covid restrikcemi. Motivace pokračovat se hledala dlouho, avšak vše se nakonec vyplatilo. Čtvrtfinále proti houževnaté a mládím nabité Karviné bylo náročné, ale rychlý  postup nám vnesl vítr do plachet. Proti Opavě, která vyhrála celkem jasně základní část jsme neměli co ztratit. Možná očekávaná jednoznačná série ve prospěch Opavy se proměnila v boj o každý míček. Série byla velmi náročná, tým dokázal odolávat kvalitě a zkušenostem. Bylo by to velkým překvapením, ale postup do finále nebyl daleko. Zápas o třetí místo přinesl perfektní týmový výkon s možná  zbytečně komplikovaným závěrem. To bohužel  k playoff patří. Tým zkušeného jádra  doplněný dravým sebevědomým mladím dokázal něco, co se v TJ Sokol Poruba roky nepovedlo. Hokejbal se zase může těšit z pohárů a medailí. Ještě bych chtěl poděkovat fanouškům, kteří nás v playoff ve větším počtu podporovali.“

Hokejbalistům blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší Tělocvičné jednoty a do příštích sezón přejeme mnoho dalších úspěchů.