Petra vavříková/ 18 července, 2023/ Aktuality

S potěšením oznamujeme, že po mnoha letech pokračujeme v zápisech do Kroniky naší jednoty. Zápisy v Kronice byly ukončeny počátkem 2.světové války a následně již nikdo v zápisech nepokračoval. Mnoho práce udělal br.Jiří Klos, kdy u příležitosti 110. a 120. výročí založení jednoty vydal brožurku, resp. knížku o historii Sokola v Porubě. Letos se do nelehkého úkolu pokračovat v zápisech do Kroniky ujal člověk z nejpovolanějších a to potomek jednoho ze zakladatelů porubského Sokola, p. Jiří Bárta. Velice mu tímto děkujeme a přejeme mnoho zdaru v této nelehké práci. Více se dovíte přímo z jeho pera zde na našem webu ve složce HISTORIE. Časem přibydou další záznamy. Sledujte průběžně naše stránky.