Petra vavříková/ 22 června, 2020/ Nezařazené/ 0 comments

Sokolské slavnosti proběhly v neděli 21.6.2020 a můžeme je považovat za vydařené, i když jsme je museli nakonec přesunout do vnitřních prostor sokolovny.

Návštěvníkům se postupně představily některé oddíly s ukázkami. Například taneční kroužek Bailando, mažoretky Daisy, taneční akrobatická skupina Styx, házená, hokejbal. Pro nejmenší děti si oddíl všestrannosti připravil dovednostní soutěže o drobné odměny.

Po ukázkách zahrál a zatancoval folklórní soubor Fogáš, který sklidil velký aplaus a na závěr slavností zahrála k tanci a poslechu kapela Sousedi. O žaludky se postarala restaurace Sokolovna. Teklo pivo, grilovaly se makrely a všichni si slavnosti užili 🙂

Děkujeme vystupujícím, a všem, kteří se podíleli na organizaci. Doufáme, že se vám u nás líbilo.

taneční kroužek Bailando
mažoretky Daisy
taneční akrobaté Styx
vystoupení tanečních dvojic – latinskoamerické tance